28-04-2026, 16:42
Melduje beta 1714 w 6 tygodniu i 5 dniu. Mega niska więc chyba nie będę robiła drugiej.
|
Wsparcie, strach
|
|
28-04-2026, 16:42
Melduje beta 1714 w 6 tygodniu i 5 dniu. Mega niska więc chyba nie będę robiła drugiej.
28-04-2026, 17:22
(28-04-2026, 16:39)o_lisek napisał(a): Hej, trochę szkoda, że zdecydowałaś się wziąć mife wczoraj wieczorem, bo abo w nocy może być męczące. Proponowałabym przesunięcie akcji na jutro rano, jak najbardziej można wydłużyć odstęp między mifepristonem a misoprostolem. Co o tym sądzisz?
28-04-2026, 17:36
Hej, ja dzisiaj po 11 wzięłam pierwszą tabletkę. Już się stresuję jutrem
28-04-2026, 17:42
28-04-2026, 17:52
No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po.
A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać. Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów.
28-04-2026, 19:08
(28-04-2026, 17:52)o_lisek napisał(a): No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po.
28-04-2026, 22:56
Ja byłam na USG równy tydzień po. Akurat trafiłam w okienko lekkiego plamienia. Nie przyznałam się do abo, on tego nie zauważył, przynajmniej nic nie mówił. Jedynie o przeroście endometrium i polipie
28-04-2026, 23:16
Nie wzięłam jeszcze miso a zaczęłam delikatnie krwawić... minęło 24 h od pierwszej tabletki...
28-04-2026, 23:20
Hej, w słabych ciążach tak się zdarza. Ale krwawisz czy plamisz? Jeśli bedziesz czuła że rozkręca się poronienie i tak nie dasz rady spać, bo np boli, to weź jednak miso teraz czy zaraz. Jeśli to tylko plamienie to wtedy poczekaj do rana.
28-04-2026, 23:21
Właśnie się zaczęło krwawienie...
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|