Antykoncepcja dla 'zbyt płodnych' :/
#21
Ja też się zbieram żeby wkładkę założyć. Tabletek za bardzo nie mogę, gumek nie lubimy. Niby nie mam schiz po akcji, szybko wróciliśmy do starych nawyków (przerywany), ale ostatnio jak na okres mi się zbierało kilka dni i nic nie leciało to stresik był. Miałam długie oczyszczanie, podpaski mnie wykończyły i to mnie najbardziej odstrasza.
Gorzej, że podobno są jakieś akcje, że lekarze nie są przychylni i nie chcą czasem zakładać wkładek. Wszystko pod górę w tym kraju...
Odpowiedz
#22
Prywatnie nie spotkałam się żeby odmówił założenia wkładki
Odpowiedz
#23
To o świadczeniach na NFZ czytałam, że są w katalogu finansowania, a nie koniecznie chcą robić.
Odpowiedz
#24
Federa ma listę placówek NFZ które zakładają wkladki, można im też zgłaszać skargi.
Odpowiedz
#25
Ja bym chciała wazektomie ale nie wiem co ten mój stary myśli... na pewno nie chce mieć czwartego dziecka ani teraz ani w ogóle, chce w końcu trochę odżyć. On niby tego samego zdania ale wazektomie zrobić nie chce. Hormonów nie mogę i tez myśle o miedzianej. Z tym, ze ja mam problem z nadzerka a to chyba jest przeciwwskazaniem. Jakie opinie negatywne słyszałaś? Ja tylko tyle, ze może organizm nie przyjąć ale generalnie ku temu się skłaniam najbardziej.
Hah a kiedyś dawno temu usłyszałam tez od lekarza, ze mi będzie bardzo ciężko zajść w ciąże z racji macicy dwurożnej. Także hahahahha
Odpowiedz
#26
Dziewczyny, przyszedł dziś list! Najpierw się mega zestresowałam jak zobaczyłam kopertę w skrzynce. Ale potemu ucieszyłam, odetchnęłam... 
akcja jutro o 21. Czy będzie tu ktoś ze mną w nd od 21? Wtedy kiedy wezmę właściwe tabletki? Będę bardzi wdzięczna  prosi
Odpowiedz
#27
Pinezka korzystaj proszę z Szybka odpowiedź lub Nowa Odpowiedź. Nie cytuj postów.
Załóż swój wątek w odpowiednim tygodniu
Odpowiedz
#28
Wybacz, nie zauważyłam. Dzięki, będę pisać!
Odpowiedz
#29
Dziewczyny, nie wiem gdzie mogę napisać nowy post odnośnie 5tyg. Jestem po mife na ten moment, niw ukrywam, ze będę jutro potrzebować Waszego wsparcia
Odpowiedz
#30
Tutaj załóż swój wątek.
https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=92
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości