EllaOne znowu na receptę..
#1
Hej nie wiem czy widziałyście:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...15685.html
czyli wracamy do tego co było..
Odpowiedz
#2
Taaaa, walkuja to i walkuja..
Odpowiedz
#3
Zastanawiam się tylko kiedy prezerwatywy będą na receptę.. :) a tak serio, tabletek używałam raz, ale za receptę stówę musiałam zapłacić.. Także uważam, że opcja bez recepty była dobra dla wszystkich :) Bo taka jest prawda, że ginekolog i tak tą receptę wystawia "na piekne oczy" bo tu raczej nie ma czasu na dokładne badania..
Odpowiedz
#4
No niektóry pewnie wystawi receptę, tylko czasem dostanie się do ginekologa dzień po graniczy z cudem, chyba że się pójdzie prywatnie do pierwszego wolnego, tylko nie wiadomo czy nie trafi się na pana lub panią z klauzulą sumienia i nie odmówi wystawienia recepty.

Więc wszystko idzie ku temu by jednak wspierać kobiety w dokonywaniu aborcji a nie w zapobieganiu ciąży. Brawo dla pana Radziwiłła i całego tego świętego towarzystwa na Wiejskiej ;-)
Odpowiedz
#5
na wszelkiu wypadek zamiast ella one mozna zamówić do domu escapelle od whw lub opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i wziąć je prawie całe na raz :p
powinno zadziałac jak escapelle
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#6
Tylko wszystkie kobiety musialy by byc uswiadomione.. Nadal te malutkie wsie zyja swoim zyciem w innym swiecie-bez wiedzy, bez swiadomosci...
Odpowiedz
#7
Hehe Isaf ja mieszkam na wsi;) i jestem uświadomiona ;)
Wydaje mi sie , ze jest coraz lepiej.
Odpowiedz
#8
A no i ja ze wsi. Pisze tak, dlatego ze znam takie wsie co czas stoi w miejscu.
Odpowiedz
#9
tez takie znam :(
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#10
Brak mi słów..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości