Kobiety w Sieci

Pełna wersja: EllaOne znowu na receptę..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej nie wiem czy widziałyście:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...15685.html
czyli wracamy do tego co było..
Taaaa, walkuja to i walkuja..
Zastanawiam się tylko kiedy prezerwatywy będą na receptę.. :) a tak serio, tabletek używałam raz, ale za receptę stówę musiałam zapłacić.. Także uważam, że opcja bez recepty była dobra dla wszystkich :) Bo taka jest prawda, że ginekolog i tak tą receptę wystawia "na piekne oczy" bo tu raczej nie ma czasu na dokładne badania..
No niektóry pewnie wystawi receptę, tylko czasem dostanie się do ginekologa dzień po graniczy z cudem, chyba że się pójdzie prywatnie do pierwszego wolnego, tylko nie wiadomo czy nie trafi się na pana lub panią z klauzulą sumienia i nie odmówi wystawienia recepty.

Więc wszystko idzie ku temu by jednak wspierać kobiety w dokonywaniu aborcji a nie w zapobieganiu ciąży. Brawo dla pana Radziwiłła i całego tego świętego towarzystwa na Wiejskiej ;-)
na wszelkiu wypadek zamiast ella one mozna zamówić do domu escapelle od whw lub opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i wziąć je prawie całe na raz :p
powinno zadziałac jak escapelle
Tylko wszystkie kobiety musialy by byc uswiadomione.. Nadal te malutkie wsie zyja swoim zyciem w innym swiecie-bez wiedzy, bez swiadomosci...

Katnis

Hehe Isaf ja mieszkam na wsi;) i jestem uświadomiona ;)
Wydaje mi sie , ze jest coraz lepiej.
A no i ja ze wsi. Pisze tak, dlatego ze znam takie wsie co czas stoi w miejscu.
tez takie znam :(
Brak mi słów..
Stron: 1 2