28-04-2026, 23:23
To w takim razie weź miso, bo on usprawni cały proces. Za 2-3h pójdziesz spać. A jak zostawisz ciało samo sobie to może się to wolniej ciągnąć.
Ja idę spać już, ale masz tu kilometry porad w historiach innych osób. Będzie dobrze
Ja idę spać już, ale masz tu kilometry porad w historiach innych osób. Będzie dobrze

