[oddzielony] Czy ja wariuję?
#11
Ja już Ci pisałam robiłam ten sam test 6 dni przed miesiączką i wyszedł negatywny a jednak ciąża jest, więc .... tylko test z krwi w tej chwili jest wiarygodny.
Odpowiedz
#12
Ryzyko jest zadne moim zdaniem. Obserwuj się, zrób test albo betę za kilka dni, ale serio nie ma sensu sobie wkręcać ciąży. A nawet jeśli wpadłaś to ciąża nie wyrok, zawsze można ją przerwać bez problemu.
Odpowiedz
#13
Dziewczyny,  muszę Wam o czymś opowiedzieć bo już nie daje rady . 
Byłam z moim facetem 4,5roku . Ja mam 32 lata on 48. 
Od ma dwójkę dorosłych dzieci , ja od pół roku zaczęłam coraz bardziej myśleć o tym , że nie chce aby moja corka 6letnia została jedynaczka. 
3 miesiące temu mój facet poddał się Wazektomii.  Od tamtej pory mimo iż go kochałam nie potrafiłam mu tego wybaczyć.  Odsuwalam się od niego , byłam wściekła, on się o nas nie starał ani trochę. Wiecie że przez 4 lata ani razu nie powiedział sam z siebie , że mnie kocha ? Wszystko , dosłownie wszystko inicjowalam ja. Czułam się jak z moim opiekunem A nie facetem. Zdradzilam go.  Najpierw było mi z tym dobrze , potem mniej. 
Dziś przyjechał aby porozmawiać.  Powiedziałam mu , że nie potrafię pogodzić się z tym że poddał się Wazektomii nie zważając na mnie. Powiedział,  że czuł że o to chodzi bo od tamtej pory stałam się inna. Podjęliśmy decyzję o rozstaniu.  Na koniec życzył mi wszystkiego dobrego i ze zawsze m9ge na niego liczyć. Podczas tej rozmowy ja peklam i się poplakalam, on tylko powiedział: Ola,  nie warto . 
Mam fazy,  że płacze,  rozmyślam nawet miałam ochotę mu coś napisać ale się powstrzymalam.  
Ja wiem , że to bardziej przyzwyczajenie było niż miłość ale mimo wszystko jest mi ciężko...
Odpowiedz
#14
Skoro nawet nie mówił, że Cię kocha to po co mieć dziecko z takim facetem?
Lepiej, że posypało się teraz, niż jakbyś miała zostać samotną matką.
A córce nic nie będzie - bycie jedynaczką to nie koniec świata (ja nią jestem :))
Trzymaj się, może być tylko lepiej :)
"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów".
Odpowiedz
#15
Śmieci wyniosły się same. Serio, nie warto marnować życia dla kogoś kto nas nie chce.

Jesteś jeszcze bardzo młoda. Przecież to nie jedyny facet na świecie. Jeszcze zdążysz poznać takiego, który będzie Cię kochać i będzie chciał stworzyć z Tobą rodzinę.

Teraz daj sobie czas. To boli bo musi boleć. Najlepiej jak najszybciej urwać z nim kontakt.
Jeśli nie znasz to polecam pomocnicze materiały rozstaniowe typu podkasty np Ja i moje przyjaciółki idiotki, o zmierzchu czy pokój w głowie.
Odpowiedz
#16
Czas leczy rany i przynosi nowe możliwości. Przyzwyczaiłaś się do życia z nim przyzwyczaisz i bez, tym bardziej że jak piszesz fajerwerków nie było. Faktycznie, dobrze że teraz a nie z dzieckiem w drodze/na świecie. Zdążysz kogoś jeszcze poznać, powiększyć rodzinę a serio lepiej być jedynaczką niż mieć rodzeństwo i ojczyma któremu nie zależy. Lepiej dla Ciebie i Twojej córki. Teraz jest ciężko, ale będzie lepiej z każdym dniem buziak
Odpowiedz
#17
A ja dorzucę jeszcze fajny wywiad z psycholożką Agnieszką Stein o tym jak to rodzeństwo jest przereklamowane :)
https://ladnebebe.pl/rodzenstwo-piekna-wizja-trudna-relacja/
Odpowiedz
#18
Witajcie dziewczyny ponownie .
Dziś mam 3 dzień 7dniowej przerwy od tabletek
Pobolewa mnie brzuch , i dostałam krwawienia .
Więc podejrzewam ,że moja panika była fałszywym alarmem ... ;)
Odpowiedz
#19
To tylko się cieszyć
Odpowiedz
#20
Dziewczyny , mam nadzieję,  że powiecie mi jak to jest bo ja już tyle się naczytalam,  że zglupialam.

Biorę tabletki antykoncepcyjne  Maxim w 3 dniu przerwy dostałam krwawienia z odstawienia. Ból podbrzusza jak przy okresie.  Krwawienie dość obfite , że skrzepami.  
W takim przypadku ciążę chyba można wykluczyć?
 Wspolzylam tylko raz byłam wtedy przy 11 tabletce , tabletki zaczęłam brać w 2 dniu okresu wtedy. Bez wytrysku w środku.  
Gdzieś wyczytałam że krwawienie z odstawienia jest sztuczne i nie wyklucza ciąży ( trochę mi to się nie klei) A głównie pisze ,że krwawienia z odstawienia pojawiają się bo spadają hormony dostarczane przez tabletki anty i ciąża jest wykluczona, gdy kobieta jest w ciąży wtedy produkuje te hormony i krwawienie (takie ze skrzepami) się nie pojawia. 
 Jak myślicie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości