[oddzielony] Czy ja wariuję?
#1
Witaj, nie mam szklanej  kuli i nie potrafię nic wywróżyć radzę wydać 50 zł i zrobić w diagnostyce beta HCG i mieć wszystko  na papierze/ wyniki są tego samego dnia można jest sprawdzić przez portal

Badanie z krwi  najlepiej wykonać 10 dni po stosunku.

Dodam jeszcze, że na forum NIE   mamy samych  królowych  dziewic  i normalnie uprawiamy sex z partnerami, którzy nie są naszymi mężami lub przypadkowymi facetami :)

Amen  Cool
Odpowiedz
#2
Hej, ale wiesz jak działają tabletki antykoncepcyjne? Jak się bierze takie co w blistrze mają 21 tabletek to po wzięciu wszystkich pojawia się krwawienie z odstawienia przypominające miesiączkę. Zatem najprawdopodobniej pobolewa Cię brzuch właśnie z tego powodu.
Z tego co piszesz to nie ma żadnego ryzyka ciąży. Brałaś tabletki już na tyle długo, że nawet seks z wytryskiem do pochwy nie powinien być ryzykowny, w dodatku tego wytrysku nie było. Jeśli nie jesteś Maryją to nie masz szans na ciążę. Ale jak mówi Kredka - zawsze możesz sprawdzić dla spokojnej głowy.
No i nikt Cię tu nie będzie rozliczać z aktywności seksualnych. Ja jestem absolutnie puszczalską bezdzietną lambadziarą i złego słowa nikt Ci tu nie powie.
Odpowiedz
#3
Dziękuję dziewczyny za te ciepłe słowa. Zrobiłam dziś test ciążowy dla pewności... wyszedł negatywny. Tak sobie myślę co innego jakbym nie brała tych tabletek ... ale brałam i żadnej nie pominelam. Niestety niektóre rzeczy za bardzo sobie wkrecam ?
Odpowiedz
#4
Test może jeszcze wyjść negatywny , ja ostatnio  robiłam  test 6 dni przed @ i był negatywny.
Odpowiedz
#5
Wiem , ale mimo iż biorę tabletki to było by mega dziwne gdybym jednak miała w tej ciąży być... byłam wtedy przy 11 tabletce, dziś wzięłam 21.
Wytrysk nastąpił dopiero po ok 10minutach po penetracji, więc nie był to "szybki wyskok" ? w dodatku tabletki.
Kurczę, musiałabym być Matką Boską gdybym jednak miała być w ciąży...
Zresztą, nie wyobrażam sobie tego w tej chwili i z tym facetem ...
Odpowiedz
#6
Wiesz ja miałam wkładkę i zaszłam na dzień przed okresem ... Więc prawie niepokalane poczęcie
Odpowiedz
#7
Ja wiem, że wszystko może się w życiu zdarzyć ale ja nie mogę być teraz w ciąży...
Tak mi się w życiu popieprzylo, że nie urodzilabym teraz dziecka ...
Odpowiedz
#8
Pamiętaj, że plemniki nie żyją tylko w spermie z  wytrysku ale również w preejakulacie.

Nikt tu 100% ręki sobie  odciąć nie da, chcesz mnie 100% pewności to tylko badanie z krwi.
Odpowiedz
#9
Dokładnie zrób betę
Odpowiedz
#10
Aaa, dziewczyny jeszcze muszę dodać, że ten test co dziś robiłam był ultra czuly (10) pisało na ulotce ,że wykrywa ciążę między między 6-10dniu po stosunku. U mnie dziś mija 10 dzień.
Dziewczyny, mimo że mam 32 lata , może sobie wkrecam bo się cholernie boję bo nie mogę być teraz w ciąży
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości