Krwawienie 6 dni po escapelle - okres czy plamienie implatacyjne czy skutek uboczny
#1
Cześć dziewczyny, 
mam pewne zmartwienie. 

7 dni temu miałam owulację i stosunek, po którym niestety musiałam wziąć tabletkę escapelle. ( nie wiedziałam wówczas przed stosunkiem, że mam owulację).
Tabletkę wzięłam około 20 godzin po stosunku.
6 dni po stosunku (czyli 5 dni po wzięciu escapelle) dostałam krwawienia. Przeczytałam w internecie, że coś takiego dzieje się na skutek zagnieżdżenia zarodka, właśnie 5-7 dni po stosunku i nazywa się to krwawienie implatacyjne, co oznacza ciąże. 
Zrobiłam test, ale za wcześnie jest aby cokolwiek wykrył ( 6 dni po stosunku), wyszedł negatywny. 

Jak myślicie, czy to okres (ponad 8-9 dni przed niż powinien być) czy to skutek uboczny tabletki czy jednak (mam nadzieje że  nie) to plamienie implatacyyjne? Miałyście podobnie?
Odpowiedz
#2
Na ulotce jest napisane, krwawienie to bardzo częsty efekt uboczny, także myślę że to jest tym spowodowane ;)
Odpowiedz
#3
dokładnie, dodatkowo pamietaj ze możesz zrobic test z krwi, który daje ci 100% pewność
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości