Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#82
no to już by był przesprytny jakby mi napisał że z przyczyn zdrowotnych ...sama nie wiem ...oczywiście dziś straciłam cały rezon i mam ochotę w ogóle tam nie iść...ale idę zlyzlyzly

widzę Reniu że zadałaś pytanie na NFZ - szybko odpisali - pozwolę sobie tutaj to wkleić

zadane dnia 2014-04-28
odpowiedź dnia 2014-04-28
PYTANIE:
Dzień dobry.Poszukuje lakarza który założy mi miedzianą wkładkę wewnątrz maciczną w ramach NFZ. Odwiedziłam już trzech ginekologów w największych wrocławskich przychodniach, żaden z nich tego nie robi. Dwaj cyt. "nie umieją" a trzeci w gabinecie nie ma warunków i sprzętu,ale po wpłacie 400 zł te warunki nagle się znajdują i to w godzinach przyjęć pacjentek na NFZ i w tym samym gabinecie.Tyle się mówi o tym że w Polsce jest dostęp do antykoncepcji, a nigdzie nie można założyć wkładki?Czy NFZ jest w posiadaniu informacji które poradnie ginekologiczno-połoznicze na prawdę zakładają spirale miedziane?


ODPOWIEDŹ:
Witam
Założenie wkładki wewnątrzmacicznej jest standardową procedurą rozliczaną w ramach poradni ginekologiczno-położniczej możliwą do wykonania w każdej poradni. W opisanej sytuacji można złożyć skargę do Funduszu na działanie tych poradni.
Pozdrowienia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Samosia - 15-02-2014, 14:04
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez wrannasz - 15-02-2014, 15:33
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Kanapa - 15-02-2014, 16:40
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez camilla - 15-02-2014, 19:45
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Samosia - 15-02-2014, 20:04
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Supernova - 15-02-2014, 21:14
RE: Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają - przez wrannasz - 29-04-2014, 07:48



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości