Novynette, antybiotyk i EllaOne
#1
Cześć dziewczyny, bardzo proszę o poradę. 22 marca zaczęłam brać Klacid antybiotykczyli klarytromycyne. Od 11 lat biorę Novynette. W ulotce żadnego z leków nie ma informacji żeby ze sobą działały negatywnie ale czytanie internetu mówi inaczej…brałam go 6 dni, w szóstym dniu był stosunek. Przyjmowałam cały czas Novynette. Po tym stosunku po 20godz wzięłam EllaOne bojąc się o to, ze działanie tabletek mogło być osłabione przez Klatromycynę. Kilka dni po EllaOne dostałam niewielkiego krwawienia, dalej w trakcie antykoncepcji. W piątek tydzień temu wzięłam ostatnie Novynette, dziś mamy 6 dzień przerwy a krwawienia z odstawienia brak. Przedwczoraj zrobiłam test wieczorem i wczoraj z samego rana (ok5 rano) i negatywne. Stresuje się jak szalona. Teoretycznie EllaOne nie miała prawa nie zadziałać w razie czego… ale jak człowiek nie widzi krwi to szaleje [Obrazek: 2mur.gif] proszę o podniesienie na duchu. Czy jest tu ryzyko ciąży? 11lat brania Novynette,antybiotyk w trakcie i Ellaone po 20godzinach. Już nie wytrzymuje nerwowo od kilku dni cała się trzęsę. Czy mam już robić zamówienie ??  bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez anonim93 - 13-04-2022, 07:55
RE: Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez o_lisek - 13-04-2022, 08:25
RE: Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez anonim93 - 13-04-2022, 08:29
RE: Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez o_lisek - 13-04-2022, 08:34
RE: Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez anonim93 - 13-04-2022, 08:52
RE: Novynette, antybiotyk i EllaOne - przez o_lisek - 13-04-2022, 09:07



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości