18-04-2026, 01:09
Wydaje mi się że troszkę spanikowałas za bardzo. Oczyszczasz się, to normalne że krew leci, może trochę za dużo, ale ja też tak miałam w trzecim dniu. O ile nie leci ciurkiem, nie masz gorączki to na razie nie masz się co obawiać. A biegunka? To raczej stres, nakrecasz się. Spokojnie

