To już czas na SOR?
#2
Wydaje mi się że troszkę spanikowałas za bardzo. Oczyszczasz się, to normalne że krew leci, może trochę za dużo, ale ja też tak miałam w trzecim dniu. O ile nie leci ciurkiem, nie masz gorączki to na razie nie masz się co obawiać. A biegunka? To raczej stres, nakrecasz się. Spokojnie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
To już czas na SOR? - przez Anna98 - 17-04-2026, 21:47
RE: To już czas na SOR? - przez Xxx8701xxx - 18-04-2026, 01:09
RE: To już czas na SOR? - przez Anna98 - 18-04-2026, 01:54
RE: To już czas na SOR? - przez Anna98 - 18-04-2026, 13:20
RE: To już czas na SOR? - przez Xxx8701xxx - 18-04-2026, 18:35



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości