![]() |
|
To już czas na SOR? - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: To już czas na SOR? (/showthread.php?tid=9936) |
To już czas na SOR? - Anna98 - 17-04-2026 Wczoraj przeprowadziłam akcję. Z powodzeniem. Wyleciało bardzo dużo krwi (pisałam o tym w oddzielnym wątku), potem się uspokoiło. W nocy podpaska była prawie czysta... A dziś około 18:00 zaczęły lecieć skrzepy. Następnie około 20:30, wstając z krzesła poczułam, jak krew leci mi po nogach. Siedziałam wcześniej na tym krześle około godzinę. Siedziałam na ubikacji do 21:05, potem wstałam - poleciało trochę wodnistej krwi. Usiadłam jeszcze na chwilę, w tym czasie poleciało mało krwi. Około 21:30 postanowiłam się podnieść i pochodzić. Krwi w porównaniu do tego, co było, teraz jest niewiele, ale ze stresu zrobiło mi się słabo. Do tego jelita mi ruszyły - w ciąży miałam zaparcia, a teraz miałam wrażenie, że całkiem się oczyściłam. Co powinnam zrobić? Dzwonić po karetkę? RE: To już czas na SOR? - Xxx8701xxx - 18-04-2026 Wydaje mi się że troszkę spanikowałas za bardzo. Oczyszczasz się, to normalne że krew leci, może trochę za dużo, ale ja też tak miałam w trzecim dniu. O ile nie leci ciurkiem, nie masz gorączki to na razie nie masz się co obawiać. A biegunka? To raczej stres, nakrecasz się. Spokojnie RE: To już czas na SOR? - Anna98 - 18-04-2026 Już się uspokoiło, ale przez trzy godziny lało się ze mnie tak, że nie opłacało się wychodzić z łazienki :/ RE: To już czas na SOR? - Anna98 - 18-04-2026 Update: żyję. Wzięłam sobie ibuprom, brzuch mnie lekko rozbolał rano, w sumie jak na okres. Przez całą noc wydalałam skrzepy, ciekło ze mnie niesamowicie, jestem okropnie zmęczona i modlę się, by dziś nie przechodzić tego samego RE: To już czas na SOR? - Xxx8701xxx - 18-04-2026 Te skurcze możesz mieć jeszcze przez kilka dni. |