RE: Oczekiwanie na przesyłkę
#24
(15-04-2026, 11:06)kubeczkowa1234 napisał(a): Przyjda przesylki dziewczyny, zobaczycie! Naprawde przeczytalam prawie cale forum i bylo tylko kilka przypadkow (na palcach jednej reki), ze przesylki nie dotarly.
Ja z WHW jeszcze nie mam, a wyslali mi 07.04,
a z WOW jest juz w Polsce (wyslali 08.04), ale nie mam jeszcze awizo ani nic w skrzynce, wiec podejde dzisiaj na poczte w razie czego, zeby zweryfikowac.
Mam taką nadzieję, bo obawy coraz większe, niestety żałuję trochę że nie zamówiłam WHO ale czekam . Bardzo się boje
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 14-04-2026, 12:39
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 14-04-2026, 13:51
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 09:58
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez chomik123 - 14-04-2026, 15:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:28
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:07
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:18
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:30
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:36
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:46
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:21
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:25
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:26
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości