14-04-2026, 17:37
A mozesz zrobić w laboratorium betahcg? Przed chyba 11tc Dwie po 48 godzinach jak maleje to się udało. Jak wyniki są online to pomyślą że się starasz po prostu.
|
RE: Oczekiwanie na przesyłkę
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|