25-03-2026, 16:18
Nie odczuwam bólu, a moja temperatura ciała jest w normie. Czy infolinia jest dziś czynna, żebym mógł uzyskać informacje o lekarzu, który mógłby spojrzeć na wyniki i pomóc?
|
Prokobiecy ginekolog w Warszawie
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Medjana - 21-03-2026, 18:14
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 23-03-2026, 13:06
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Prettyrose98 - 24-03-2026, 17:25
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 24-03-2026, 18:02
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Prettyrose98 - 24-03-2026, 21:58
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 24-03-2026, 22:14
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Prettyrose98 - 30-03-2026, 17:49
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Prettyrose98 - 25-03-2026, 16:18
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 30-03-2026, 18:27
|