Prokobiecy ginekolog w Warszawie
#7
Nie odczuwam bólu, a moja temperatura ciała jest w normie. Czy infolinia jest dziś czynna, żebym mógł uzyskać informacje o lekarzu, który mógłby spojrzeć na wyniki i pomóc?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Medjana - 21-03-2026, 18:14
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 23-03-2026, 13:06
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 24-03-2026, 18:02
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 24-03-2026, 22:14
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez Prettyrose98 - 25-03-2026, 16:18
RE: Prokobiecy ginekolog w Warszawie - przez o_lisek - 30-03-2026, 18:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości