Misoprostol pozostalosci
#3
(09-09-2023, 20:31)o_lisek napisał(a): Cześć, nieee, zupełnie nie. Rozumiem że miałaś ryzykowny stosunek? W którym dniu cyklu?
Najgorzej, owulacja lub jej okolice...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Misoprostol pozostalosci - przez taboret - 09-09-2023, 20:12
RE: Misoprostol pozostalosci - przez o_lisek - 09-09-2023, 20:31
RE: Misoprostol pozostalosci - przez taboret - 09-09-2023, 22:33
RE: Misoprostol pozostalosci - przez o_lisek - 10-09-2023, 11:34
RE: Misoprostol pozostalosci - przez taboret - 10-09-2023, 15:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości