👉 Przyjęcie tabletek do aborcji farmakologicznej, według WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) jest bezpieczne i możliwe do samodzielnego zastosowania do 12 tygodnia. Nie ma dnia abyśmy na telefonie naszych infolinii nie odpowiedziały tym zdaniem. W zasadzie największą obawę jaką macie, dzwoniąc lub pisząc do nas, jest czy po aborcji będę mogła mieć jeszcze dzieci.

👉W większości przypadków przerwanie ciąży metodą farmakologiczną przypomina trochę większy okres. Trwa około jeden do dwóch tygodni i nie powoduje problemów z zajściem w kolejne ciążę.Podobną sytuacje do poronienia stanowi poród, który jest o wiele bardziej niebezpieczny dla osoby w ciąży niż aborcja. W takcie poronienia i porodu macica musi się kurczyć i rozkurczać, szybka macicy rozszerzyć aby płód przeszedł przez drogi rodne. Różnica w wielkości płodu pomiędzy 12 tym a 40- tym tygodniem jest ogromna. Poród jest o wiele bardziej niebezpieczny dla życia i zdrowia osoby w ciąży niż poronienie. Istnieje wiele przypadków śmierci po porodzie, nawet w warunkach szpitalnych, a nie ma żadnego po poronieniu.

‼️Po urodzeniu dziecka w 40tym tygodniu, dochodzimy do siebie po kilku tygodniach, dochodzimy hormonalnie. Miesiaczkujemy po conajmniej 6 tygodniach. Porody nie powodują problemów z płodnością , zachodzimy w kolejne ciąże po urodzeniu. Tak samo po aborcji, bez problemu można być w kolejnej ciąży.

‼️jeśli ciągle cię nie przekonałyśmy, ze aborcja jest bezpieczna to więcej informacji na forum maszwybor.net i pod telefonem 22 29 22 597


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.