Centro Clinik – nie polecam!

Kolejna historia z naszej infolinii…
Dzwoni osoba i pyta, czy jest to możliwe, aby lekarz pracujący w klinice w Czechach,

przywiózł (bo jest na sympozjum w Polsce) zestaw leków do aborcji farmakologicznej?

Nasza odpowiedź brzmi: Nie, bo nie znamy lekarzy ani lekarek, którzy mając dobrą pracę pełnoetatową, chcieliby odbierać indywidualne rozmowy od osób (zwykle w klinikach telefony odbiera konsultant lub konsultantka) i proponował indywidualną pomoc osobie w niechcianej ciąży. Do tego cudownie posiada, akurat będąc na sympozjum w Polsce, jeden zestaw ze sobą.

Osoba: No tak, teraz jak to słyszę wydaje mi się to niemożliwe.

My: A za ile proponował te leki?

Osoba: 800 zł

My:?????!!!! a co zawierały?

Osoba: jakieś globulki dopochwowe, co się zakłada i po wszystkim.

Nie ma cudów… nie ma cudownych leków, po których płody znikają. Nie ma też lekarzy i lekarek altruistów wożących worek z tabletkami aborcyjnymi ze sobą po kraju, cudownie ratujących osoby i pracujących w klinikach zagranicznych. Jeśli lekarz pracuje w klinice aborcyjnej, to ma na celu spokojnie pracować, a nie narażać się na niebezpieczeństwo zatrzymania przez policję i dochodzenia w sprawie o pomocnictwo. Nie ma powodu ryzykować, bo ma pensję całkiem sporą i pracę od – do pewnych godzin, spokojne popołudnia i weekendy. Jego to nie obchodzi, że osoby same zgłaszają się do klinik masowo.
Nie dajcie się oszukiwać, sprawdzajcie te „kliniki” w google maps, używajcie google street. Nie wierzcie, że lekarz/lekarka jedzie specjalnie do was, aby wam sprzedać leki, ułatwić życie. Zadawajcie pytania o leki, nazwy, dawkowanie.
Jeśli nie jesteście pewne/pewni dzwońcie. Nasz telefon (jeśli nie w formie rozmowy to sms’a) jest czynny praktycznie cały dzień.
Zamawianie leków do aborcji farmakologicznej – tylko Aborcja Polska – Women Help Women

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.