Brak miesiączki
#21
Jestem właśnie po 3 dawce dopochwowo Arthrotecu i oprócz delikatnych skurczy nie mam żadnego krwotoku. Czy to jest normalne? Na teście druga kreska wyszła blado ale widocznie. Czy mam zażyć tabletki raz jeszcze tj. 4 dawkę? Zaczynam już panikować.
Odpowiedz
#22
Jeśli masz tabletki to możesz brać. Odstęp 3 godziny jak miedzy poprzednimi dawkami.
Odpowiedz
#23
wzięłam kolejną dawkę tym razem pod język, smak okropny, na razie oprócz podrażnionego języka objawów innych brak.
Czy w związku z tym, że wcześniejsze 3 dawki wzięłam dopochwowo mogę wejść do wanny z gorąca wodą? nie wypuka mi się nic co tam zostało?
Odpowiedz
#24
co najlepsze tabletki zaaplikowane dopochwowo nie rozpuściły się po wyjęciu rozpadły się w proch, zaaplikowałam ponownie to co zostało ale bliżej warg sromowych, czy sądzicie, że taka opcja pomoże we wchłonięciu się preparatu?
Odpowiedz
#25
zapomnij o gorącej wodzie
możesz sobie tylko krzywdę zrobić
miso się nie rozpuszcza, mięknie i robi się papka, resztę się połyka
idź wypłukać to z cipki bo sobie ją pordażnych a co miało się wchłonąć to się wchłonęło
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#26
Ok, tak też zrobię Dziękuję. Czy zdążyło się którejś z Was że leki wczesnoporonne nie zadziałały?
Odpowiedz
#27
tak, statystycznie 2 osoby na 100 muszą powtórzyć aborcję
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#28
Przypomnij który masz tydzień,licząc od daty ostatniego okresu
Odpowiedz
#29
Wychodzi 5 i dwa dni
Odpowiedz
#30
Jestem już po 3 CC ostania była 3 lata temu, może i to ma wpływ sama nie wiem . Zamówiłam już tabletki z WOW. Ogólnie mam dreszcze, biegunkę i boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym ale krwawienia brak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości