Zaprzestanie brania tabletek
#1
Hejka, otóż w środę zaczęłam brać nowy blister tabletek, wzięłam tez wczoraj, ale od dziś muszę przerwać stosowanie. Czyli wybrałam 5 tabletek z 24 +4 opakowania Hastina. Dziś muszę przerwać stosowanie. Tabletki biorę od ponad roku. Kiedy mogę się spodziewać miesiączki, jak obserwować swój cykl ? Jak się odnaleźć po tym ?  
Z góry dzięki za odpowiedzi i miłego poniedziałku! ?
Odpowiedz
#2
Hej, trudno powiedzieć czy pojawi się krwawienie za parę dni. Może tak, może nie. Natomiast bez względu na to ile czasu brałaś tabletki (rok) czy kiedy przestajesz (w trakcie opakowania) to możesz się spodziewać, że ciało będzie potrzebowało czasu, aby wrócić do siebie. Czasem to trwa tygodnie, czasem miesiące, nawet dłuuuugie. Nie ma reguły, każda osoba reaguje inaczej. Możesz mieć w najbliższym czasie krótkie cykle, długie, z owulacją i bez, zero reguł. Możesz stosować testy owulacyjne żeby spróbować się połapać, ale to tyle.
Odpowiedz
#3
Lepiej by było dla mnie jakbym zjadła to opakowanie do końca, w sensie lepiej by było mi się połapać czy niekoniecznie ? Dzięki za odpowiedz :)
Odpowiedz
#4
Niekoniecznie. Twój biologiczny cykl jest zahamowany od roku a nie od tych 5 dni, więc to bez znaczenia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości