Okresu brak a testy wyszły negatywne
#1
Hej, okres mi się spóźnia już 5 dzień. Od kilku lat mam aplikacje flo i nigdy mi się nie spóźnił okres, zawsze go mam w dniu kiedy pokazuje FLO. Ostatnio 2 razy uprawiałam seks bez zabezpieczenia jednak bez dojścia w środku (wiem to nie jest żadna antykoncepcja). Dziś zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Ostatnio miałam ostra infekcje intymna i brałam tabletki dopochwowo oraz używałam maści czy myślicie że to ma jakiś wpływ czy jednak lepiej zrobić betę na którą zbytnio nie mam pieniedzy jak i na ciągle kupowanie testów. Nie wiem już czy mam się stresować czy okres zaraz się pojawi.
Odpowiedz
#2
Cześć, miesiączki mogą się spóźniać z powodu zaburzeń miesiączkowania, nie tylko z powodu ciąży. Do tej pory nie miałaś problemu ale może teraz masz.
Kiedy miałaś te stosunki? Jak się czujesz w ciele? Czujesz że zbliża się miesiączka?
Odpowiedz
#3
Dokladnie nie pamiętam kiedy były te stosuki ale mniej wiecej od 10 dni do 2 tygodni temu. Nie czuję nic, czasem pobolewa mnie brzuch ale to pewnie że stresu. Zawsze mam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi a od wczoraj tylko lekko mnie bolą sutki.
Odpowiedz
#4
Hej, no to nie mamy pewności. Może poczekaj jeszcze kilka dni albo idź na beta hcg z krwi.
Odpowiedz
#5
Pronproo /najlepiej zrób badanie z krwi beta Hcg ( koszt badania w diagnostyce 40-45 zł ) wtedy będziemy miał jasność Twojej sytuacji  buzki
Odpowiedz
#6
Dziękuję dziewczyny, okresu nadal brak a już 7 dni spóźnienia i zaczęły bardzo mnie boleć sutki i podbrzusze od przed wczoraj bez przerwy. Zrobię w przyszłym tygodniu betę mam nadzieję że nie będę musiała zakładać wątku z moją akcja. Zawsze chciałam być młoda mama a jak przyszło co do czego to nie jestem totalnie gotowa na to.
Odpowiedz
#7
Zatem czekamy na wynik :)
Odpowiedz
#8
Dostałam okres!! Nie wiem jak usunąć wątek. Cieszę się że istnieje takie forum bo dajecie tyle wsparcia kobitka podczas akcji że aż jestem w szoku że istnieje takie społeczeństwo.
Odpowiedz
#9
Dobre wiadomości.
A na przyszłość nie martw się tak. W razie czego wiesz że można pozbyć się problemu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości