Miesiączka
#4
hej, strasznie chaotycznie piszesz.
spróbuję podsumować co zrozumiałam. masz 16 lat, anemię, stosujesz leki na anemię, masz nieregularne miesiączki, jesteś aktywna seksualnie.
nie jesteś bezpłodna, tylko z powodu anemii Twój organizm nie działa najlepiej, ale nawet miesiączkujesz, więc Twoja lekarka niepotrzebnie Cię nastraszyła. osoby z poważną anemią czy zbyt niską wagą (poniżej 45kg) mogą nie mieć miesiączki miesiącami, więc to że masz wydłużone cykle to nie jest powód do większego zmartwienia, szczególnie że jesteś bardzo młoda.
to co my opisujemy na forum to nie są miesiączki tylko krwawienie poronne po aborcji farmakologicznej.
różne osoby mają różne miesiączki - obfitsze, słabsze, czerwone, bordowe, ze skrzepami krwi albo czystą krew. wygląda miesiączki zmienia się również na przestrzeni życia, teraz masz takie, za 5 lat mogą być inne, za 20 jeszcze inne. nie wiem skąd wymyśliłaś że musisz siedzieć na toalecie i czekać na skrzepki?
do ginekologa zawsze można pójść, szczególnie jeśli jesteś aktywna seksualnie, ale nie zrozumiałam jaki masz ten główny powód do udania się akurat teraz? inna niż zwykle miesiączka nie jest istotnym powodem.
jaką stosujesz antykoncepcję? kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Miesiączka - przez pyska303 - 18-10-2021, 09:50
RE: Miesiączka - przez o_lisek - 18-10-2021, 09:51
RE: Miesiączka - przez pyska303 - 18-10-2021, 10:03
RE: Miesiączka - przez o_lisek - 18-10-2021, 10:17
RE: Miesiączka - przez marlez - 21-01-2022, 11:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości