Tabletki Teenia
#1
Hej, co sądzicie o tabletkach Teenia?
Bardzo nie chce przytyć dlatego zależy mi na tym by tabletki nie powodowały tego..
Jakie macie doświadczenia z tymi?
Odpowiedz
#2
Nie znam ich, powiem tylko, że każda inaczej reaguje. Ktoś przytyje, Ty może nie.
Odpowiedz
#3
Lata temu mój gin powiedział że to nie jest tak że biorę tabletki i tyje. Poprostu nie które z nich  zwiększają nam apetyt :-) i to wszystko w głowie się dzieje. Więc tylko od nas swych zależy czy będziemy się obżerać czy nie
Odpowiedz
#4
hej, to nieprawda z tym, że nagle na tabletkach się obżeramy. hormonalne metody antykoncepcji nie są dla każdej z nas, a w dodatku mało który ginekolog umie je dobrać (czy w ogóle próbuje dobierać a nie dawać jakiekolwiek). są takie różne zaburzenia jak przewaga estrogenowa na przykład, której żaden lekarz sam z siebie nie zbada, a które mogą powodować różne problemy zdrowotne, łącznie z np. rozwinięciem się lipodemii (zwanej chorobą grubych nóg).
niektóre osoby dobrze czują się na pigułkach anty, nie tyją, są zadowolone z metody, itp. a są takie, którym pigułki rozwalają organizm.
me123 - nie wywróżymy jak byłoby w Twoim przypadku na tych konkretnych lub na innych dowolnych tabletkach, krążkach, wkładce hormonalnej, itp. szukaj dobrego endokrynologa lub ginekologa, albo po prostu spróbuj z tymi, najwyżej za 3 miesiące zmienisz na inne, może znajdziesz jakieś dobre dla siebie.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości