Czy mam się czego bać?? Pomocy
#1
Witajcie! Nie wiedziałam gdzie zamieścić wątek więc jeśli znajduje się w złym miejscu to proszę o przeniesienie. Mam do Was kilka pytań. Mianowicie, dziewczyna poznana na innym forum powiedziala mi, ze mi pomoże i odda swoj zestaw poronny z WOW. Wiedziała, że nie mam pieniędzy i jestem w krytycznej sytuacji. Mówiła że nie potrzebuje kasy, że pomoże mi i w ogóle. Wszystko się udało. Po miesiącu ona żąda ode mnie pieniędzy, napisałam że nie mam. Mam problemy zdrowotne i jeżdżę po lekarzach itd. Straszy mnie, że jeśli jej nie oddam pieniędzy, które sobie rzekomo przywłaszczyłam to ona zgłosi tą sprawę na policję i do mojej przychodni, że wzięłam tabletki poronne i dlatego poroniłam. Że zapłacę za karetkę i hospitalizacje. Ale najlepsze jest to, ze ina wysłała je innej dziewczynie najpierw Ale tamtej się udało innymi poronic i tych nie potrzebowała. Więc ta dziewczyna obiecała mi ze napiszę do tamtej i tamta mi je wyśle. Ale ja w kontakcie byłam tylko z tą. Ja wiem że chaotycznie to wszystko napisałam Ale się po prostu obawiam... ta mi wysłała nr konta że mam jej zwrócić kasę i stale mnie straszy!!! Dziewczyny co mam zrobić w takiej sytuacji? Zablokowałam jej nr żeby nie otrzymywać już żadnych wiadomości. Ja nie mam skąd wziąć aby jej teraz zapłacić 250zl- bo tyle chce. Ja mam podejrzenie białaczki i chodzę z laboratorium do laboratorium i do lekarzy... pozdrawiam Was wszystkie.
Odpowiedz
#2
Fiona tylko spokojnie, przykro mi, że trafiłaś na taką oszustkę :( Z tego co się orientuję, ale lepiej, żeby potwierdziły bądź sprostowały osoby które się na ty lepiej znają. Osoba która dokonała aborcji, czyli w tym wypadku Ty nie masz się czego obawiać, bo to nie jest karane w naszym kraju. Za to pomoc w przeprowadzeniu jej już tak, i ta dziewczyna dostarczając Ci pigułki Ci w tym pomogła. Zatem jeżeli pójdzie na policję to Tobie nic nie zrobią, ona za to może mieć bardzo duże problemy.
Odpowiedz
#3
No wlasnie troszkę o tym czytałam Ale wolę się upewnić. Jeśli ona naprawdę to zgłosi to nie wiem co w takiej sytuacji miała bym zrobić... przyznać się i tym samym ją pociągnąć do odpowiedzialności czy się wyprzeć... Nie wiem. Strasznie to przeżywam
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem ona nic nie zrobi tylko Ciebie straszy żeby wyłudzic od Ciebie pieniądze. Jesli juz gdzies pojdzie i zgłosi to mozesz powiedziec ze bylas w ciazy i poronilas ale wcale nie musisz.mowic ze brałas tabletki. Nikt tego nigdy nie wykryje. Nie denerwuj sie i bie odzywaj się do tej dziewczyny nigdy wiecej. I nie rob nigdy takich glupot w przyszlosci ?
Odpowiedz
#5
Ja już zablokowałam jej nr więc nie napisze do mnie ani nie zadzwoni. Ja już w ogóle nie mam zamiaru korzystać z takiego zestawu uwierzcie mi... prawie umarłam... dosłownie. Ale nie chce do tego wracać. Nie wiem co ona powie w sumie... dlatego też się boję o konsekwencje składania fałszywych zeznań
Odpowiedz
#6
Niech ona Cię nie straszy bo Tobie za aborcję nic nie grozi tylko tej osobie która Ci w tym pomogła w takim bądź razie jest to ona bo dała Ci zestaw . To ona moze zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej.
Odpowiedz
#7
Tak tylko teraz jeśli do mnie ktoś przyjdzie zapytać o to, to mam się przyznać czy nie? Wtedy ją pociągną do odpowiedzialności...
Odpowiedz
#8
Zadzwoń proszę na naszą infolinię.
Odpowiedz
#9
Ok zadzwonię
Odpowiedz
#10
tak, jesli ktokoliwek przyjdzie masz sie przyznac i powiedziec od kogo dostalaś leki

one będzie wtedy miała problemy, nawet jesli wysłała ci to za darmo
dlatego my nigdy nie wysyłamy leków i zabraniamy handlowania nimi tutaj na forum
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości