Zamiast krwawienia z odstawienia mam plemienia, dlaczego?
#1
Witam, (17 lat) tabletki biorę od czerwca (atywia daily)
21 tabletek, 7 placebo (w tym czasie powinno wystąpić krwawienie) 
Sęk w tym, że od środy mam plamienia brązowe, czy to normalne? Żadnej tabletki nie pominęłam, nie było wymiotow ani biegunki w najbliższym czasie.
Martwię się, że może oznaczać to tylko jedno ?
Odpowiedz
#2
A czytalas ulotkę? Co tam jest napisane na temat krwawienia?
Ktore to jest twoje opakowanie tabletek?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
(03-11-2018, 21:26)Matka napisał(a): A czytalas ulotkę? Co tam jest napisane na temat krwawienia?
Ktore to jest twoje opakowanie tabletek?
Miesiąc temu też miałam skąpe plamienie, w ulotce jest tylko że powinno wystąpić krwawienie w ciągu 7 dni czyli tej przerwy od odstąpienia
Odpowiedz
#4
A robiłaś test?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#5
(03-11-2018, 21:41)Matka napisał(a): A robiłaś test?
 Niestety nie
Odpowiedz
#6
Jeżeli nie zażywałaś innych leków ani nie było innych problemów, ciąża raczej mało prawdopodobna. Dla pewności zrób test albo idź do lekarza.
Odpowiedz
#7
(03-11-2018, 22:31)Himechan napisał(a): Jeżeli nie zażywałaś innych leków ani nie było innych problemów, ciąża raczej mało prawdopodobna. Dla pewności zrób test albo idź do lekarza.
Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
#8
Jaka sytuacja u Ciebie?
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości