Zakładać...albo nie...
#9
(19-08-2018, 14:17)Aaaguus napisał(a): Hej dziewczyny !:)
Mam dylemat...Szukam odpowiedniej metody zabezpieczenia i chyba jestem przypadkiem beznadziejnym. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i będzie w stanie mi coś poradzić. W skrócie( na ile się da :p) jestem przed 30, mam jedno dziecko i na tym warsztat zamknęłam, pomimo niezadowolenia męża. Jestem po jednej akcji farmakologicznej w zeszłym roku i nigdy więcej nie chce się narażać na taki stres. Niestety nie mogę brać żadnych hormonów, czuję się po nich fatalnie- szczególnie psychicznie. Mam przetestowane plastry, tabletki różnego rodzaju- wszytko do dupy. Dlatego zaczęłam zastanawiać się nad wkładką, ale tu pojawia się kolejny problem...jestem uczulona na miedź. Dodatkowo mam bardzo obfite i bolesne miesiączki, a wiem że czasami spirala pogłębia ten problem. Jasne są prezerwatywy z których korzystamy, ale wiecie jak jest. Czasami zabraknie, a mąż gorący okok. Nie wiem czy ryzykować. Ginekolog raczej odradza, ale nie ma też nic mądrego do zaproponowania,oprócz kolejnych prób z hormonami lub metod naturalnych. Najchętniej bym się podwiązała, ale to już radykalne i nie wiem czy jestem na to gotowa, chociaż dzieci nie chce na 100%. Minusem jest też to, że w tym smutnym kraju nie ma takiej możliwości i trzeba się naszukać. Podróż do obcego kraju, do nieznanej kliniki na zabieg ginekologiczny jakoś mnie nie namawia. Chociaż rozważam, jeśli macie z tym jakieś doświadczenia i kontakty to chętnie się czegoś dowiem.
a jak u ciebie przebiegla cala akcja bardzo to straszne?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zakładać...albo nie... - przez Aaaguus - 19-08-2018, 14:17
RE: Zakładać...albo nie... - przez Matka - 19-08-2018, 18:27
RE: Zakładać...albo nie... - przez Aaaguus - 19-08-2018, 20:13
RE: Zakładać...albo nie... - przez Matka - 19-08-2018, 20:52
RE: Zakładać...albo nie... - przez Aaaguus - 19-08-2018, 21:03
RE: Zakładać...albo nie... - przez Gonixx - 17-05-2020, 19:58
RE: Zakładać...albo nie... - przez Matka - 17-05-2020, 21:02
RE: Zakładać...albo nie... - przez misia08 - 18-05-2020, 08:42
RE: Zakładać...albo nie... - przez paulaa - 18-05-2020, 09:43



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości