Tabletki antykoncepcyjne zamawiane online. Czy to bezpieczne?
#1
Cześć dziewczyny, szukam wątku na taki temat, ale nie mogę znalezć. Chciałam zapytać czy któraś z Was zamawiała tabletki antykoncepcyjne przez internet? Ostatnio znalazłam strone w internecie na której można zamówić tabletki. Trochę się jednak boję. Piszecie o zamawianiu tabletek, i, że wszystko jest ok. Czy któraś z Was zamawiała już tabletki w necie? I może się podzielić ze mną opinią? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam Kalina.
Odpowiedz
#2
O jakiej stronie mówisz?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
Na WHW mozesz zamowic :D
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#4
Dokładnie ja zamawiam od WHW i szczerze polecam ;)
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia."
A. Einstein 
Odpowiedz
#5
JA kiedys zamawialam na wirtualnaklinika- opócz niej chyba ze 2 strony sa. wiadomo cena kolosalna, ale jak nie da rady załatwic inaczej i szybko to pozostaje takie wyjscie. Kwestia tylko, jakie dla Ciebie będą odpowiednie.
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję,że wybrałam dobry wątek. Chciałam zamówić tabletki poprzez WHW. Ale obecnie zażywam inne tabletki. Zaproponowano mi Loette. Czy jest jakaś ulotka? Jak się je przyjmuje?
Odpowiedz
#7
A pytałaś WHW?
Jesteś przeciwnikiem aborcji ?? To jej sobie nie rób i daj spokój tym, którzy jej pragną :)
Odpowiedz
#8
Pytałam. Powiedzieli, że nie mają tych co biorę. Ale o ulotkę nie, zaraz to zrobię :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości