11-12-2013, 15:49
to jest spory problem w takim razie
pisalas o torbielach wcześniej, to ze sie jedna wytworzyła nie znaczy że do owulacji nie dojdzie
może być cykl bezowulacyjny i ciąży uda się uniknąc ale teraz nie jestesmy w stanie tego przewidzieć
to co możemy zrobić to zasugerować ci zrobienie bety już teraz a następnej za tydzień
to najszybciej powie nam czy ciąża jest czy jej nie ma
tabletki po nie ma sensu już brać, jeśli to owulacji doszlo to ona już nie pomoże
pisalas o torbielach wcześniej, to ze sie jedna wytworzyła nie znaczy że do owulacji nie dojdzie
może być cykl bezowulacyjny i ciąży uda się uniknąc ale teraz nie jestesmy w stanie tego przewidzieć
to co możemy zrobić to zasugerować ci zrobienie bety już teraz a następnej za tydzień
to najszybciej powie nam czy ciąża jest czy jej nie ma
tabletki po nie ma sensu już brać, jeśli to owulacji doszlo to ona już nie pomoże
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer Infolinii Aborcji Bez Granic 22 29 22 597 lub: 725 892 134, 737 769 715.

