Pytanie.
#9
dziewczynie w końcu sie udało, bez paniki

co to znaczy że pękła w trakcie? w trakcie czego? wytrysku? stosunku? i co masz na mysli mówiąc "dobre" ścianki?
albo ja jakas nie kumata jestem albo piszesz do okoła
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer Infolinii Aborcji Bez Granic 22 29 22 597 lub: 725 892 134, 737 769 715.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pytanie. - przez weronika - 10-12-2013, 00:51
RE: Pytanie. - przez camilla - 10-12-2013, 07:18
RE: Pytanie. - przez weronika - 10-12-2013, 08:51
RE: Pytanie. - przez owieczka - 10-12-2013, 09:15
RE: Pytanie. - przez Matka - 10-12-2013, 09:27
RE: Pytanie. - przez weronika - 10-12-2013, 16:25
RE: Pytanie. - przez camilla - 10-12-2013, 16:28
RE: Pytanie. - przez weronika - 10-12-2013, 16:31
RE: Pytanie. - przez Matka - 10-12-2013, 16:55
RE: Pytanie. - przez weronika - 10-12-2013, 17:05
RE: Pytanie. - przez Matka - 11-12-2013, 01:18
RE: Pytanie. - przez weronika - 11-12-2013, 15:07
RE: Pytanie. - przez Matka - 11-12-2013, 15:49
RE: Pytanie. - przez weronika - 11-12-2013, 18:11
RE: Pytanie. - przez Matka - 11-12-2013, 20:21
RE: Pytanie. - przez weronika - 11-12-2013, 20:40
RE: Pytanie. - przez Matka - 11-12-2013, 21:39
RE: Pytanie. - przez camilla - 12-12-2013, 07:01
RE: Pytanie. - przez Matka - 12-12-2013, 09:23
RE: Pytanie. - przez pau - 12-12-2013, 15:28
RE: Pytanie. - przez camilla - 13-12-2013, 07:06
RE: Pytanie. - przez Marysia87 - 13-12-2013, 11:37
RE: Pytanie. - przez weronika - 29-12-2013, 21:30
RE: Pytanie. - przez Matka - 31-12-2013, 01:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości