29-04-2026, 09:55
Hej, więc w nocy miałam wymioty i nie wzięłam tabletek. Zaczęłam silnie krwawić, wypadło też coś przypominające wątróbkę. Krwawienie się uspokoiło i nad ranem o 6 przyszło drugi raz. Udało mi się zasnąć i właśnie się obudziłam. Co robić dziewczyny ? Lecieć szybko do laboratorium i po powrocie zażyć tabletki? Nie sądziłam że w nocy się to tak rozwinie. Ból duży nie był, tak jak przy okresie.
