29-04-2026, 00:11
Z konwersacji zrozumiałam że wzięłaś miso. To już Twoja decyzja czy bierzesz teraz czy rano, faktycznie rano łatwiej bo więcej tutaj dziewczyn, zawsze jest szansa że ktoś w miarę szybko odpisze. A jak to krwawienie? Rozkręca się czy uspokaja?

