28-04-2026, 19:02
Ja czekałam kilka godzin od wypełnienia zgłoszenia do zaakceptowania przez lekarza. Wczoraj wieczorem napisali, że wysyłka w następny dzień roboczy, ale do tej pory cisza.
|
Zamówienie z WOW
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Zamówienie z WOW - przez Palinab - 28-04-2026, 10:15
RE: Zamówienie z WOW - przez Xxx8701xxx - 28-04-2026, 10:32
RE: Zamówienie z WOW - przez Malymis - 28-04-2026, 17:43
RE: Zamówienie z WOW - przez Palinab - 28-04-2026, 18:32
RE: Zamówienie z WOW - przez duchyzlasu - 28-04-2026, 19:02
RE: Zamówienie z WOW - przez Mmm90krk - 22-06-2026, 19:03
RE: Zamówienie z WOW - przez Palinab - 28-04-2026, 19:23
RE: Zamówienie z WOW - przez Karolina1104 - 22-06-2026, 21:22
RE: Zamówienie z WOW - przez Agas - 24-06-2026, 18:24
RE: Zamówienie z WOW - przez Karolina1104 - 24-06-2026, 19:59
RE: Zamówienie z WOW - przez Agas - 24-06-2026, 20:21
RE: Zamówienie z WOW - przez Karolina1104 - 24-06-2026, 20:45
|