28-04-2026, 10:15
Cześć dziewczyny,
W sobotę 25.04 wypełniłam konsultację na stronie Wow, wpłaciłam darowiznę. Dostałam z jakiegoś automatu potwierdzenie wpłaty i dalej nic. Pisałam wczoraj do nich maila i cisza. Długo czekałyście zanim wysłali tabletki?
W sobotę 25.04 wypełniłam konsultację na stronie Wow, wpłaciłam darowiznę. Dostałam z jakiegoś automatu potwierdzenie wpłaty i dalej nic. Pisałam wczoraj do nich maila i cisza. Długo czekałyście zanim wysłali tabletki?