26-04-2026, 09:27
Hej. Jest serio ok. Aż dziwnie. Cmi mnie brzuch ale miałam bolesne okresy kończące się zastrzykami w tyłek czy kroplówkami więc to jest całe nic w skali bólu. Dużo leci krwi ale nie przesiąkam dwóch podpasek więc myślę że jest ok. Wydaje mi się że się udało, były dwa momenty że poczułam większe skrzepy na początku jeszcze zanim skurcze się zaczęły, później przy skurczach co skurcz fala krwi do sedesu i się wyciszyło. Zrobię betę w tygodniu.

