25-04-2026, 21:16
Nie wiem w sumie po co pisze, ale może jakaś dziewczyna będzie szukała jakichkolwiek informacji kiedyś. Wczoraj wzięłam mife, było mi niedobrze i zimno. Dziś nadal niedobrze i spałam pół dnia. Godzinę temu miso, krwawię na poziomie 2 dnia okresu, strasznie mi zimno aż się trzęsę mimo że leżę na podłogowce w polarze i pod kocem. Dam znać jak coś się zmieni.

