To już czas na SOR?
#4
Update: żyję. Wzięłam sobie ibuprom, brzuch mnie lekko rozbolał rano, w sumie jak na okres. Przez całą noc wydalałam skrzepy, ciekło ze mnie niesamowicie, jestem okropnie zmęczona i modlę się, by dziś nie przechodzić tego samego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
To już czas na SOR? - przez Anna98 - 17-04-2026, 21:47
RE: To już czas na SOR? - przez Xxx8701xxx - 18-04-2026, 01:09
RE: To już czas na SOR? - przez Anna98 - 18-04-2026, 01:54
RE: To już czas na SOR? - przez Anna98 - 18-04-2026, 13:20
RE: To już czas na SOR? - przez Xxx8701xxx - 18-04-2026, 18:35



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości