18-04-2026, 13:20
Update: żyję. Wzięłam sobie ibuprom, brzuch mnie lekko rozbolał rano, w sumie jak na okres. Przez całą noc wydalałam skrzepy, ciekło ze mnie niesamowicie, jestem okropnie zmęczona i modlę się, by dziś nie przechodzić tego samego
