15-04-2026, 19:04
Dziś dopiero się pojawiła informacja ze jest w Polsce. Od 11.04 miałam tylko powiadomienie, że jest w transporcie. Chciałam przeprowadzić akcję w weekend ale boję się że nie dojdzie mi na czas.
|
RE: Oczekiwanie na przesyłkę
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|