RE: Oczekiwanie na przesyłkę
#34
(15-04-2026, 18:39)kubeczkowa1234 napisał(a):
(15-04-2026, 18:25)Żabcia2102 napisał(a): Wreszcie jest przesyłka w Warszawie. Teraz najtrudniejszy moment… czy faktycznie dotrą do mnie :(
Super! dziala Ci tracker poczty polskiej do sledzenia przesylki? bo wydaje mi sie, ze im wywalilo strone :/
Dziś dopiero się pojawiła informacja ze jest w Polsce. Od 11.04 miałam tylko powiadomienie, że jest w transporcie. Chciałam przeprowadzić akcję w weekend ale boję się że nie dojdzie mi na czas.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 14-04-2026, 12:39
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 14-04-2026, 13:51
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 09:58
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez chomik123 - 14-04-2026, 15:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:28
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:07
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:18
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:30
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:36
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:46
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:21
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:25
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:26
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:40
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Żabcia2102 - 15-04-2026, 19:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości