15-04-2026, 18:25
Wreszcie jest przesyłka w Warszawie. Teraz najtrudniejszy moment… czy faktycznie dotrą do mnie
|
RE: Oczekiwanie na przesyłkę
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|