15-04-2026, 13:56
Z WHW odpisują w ciągu 1dnia (przynajmniej ja dostałam odpowiedź w ciągu jednego dnia i następnego dnia mialam info o wysłanej przesyłce)
|
RE: Oczekiwanie na przesyłkę
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|