RE: Oczekiwanie na przesyłkę
#28
(15-04-2026, 11:26)kubeczkowa1234 napisał(a): Wiesz zawsze mozesz zamowic nawet dzisiaj, jesli tylko masz srodki. Ja zamowilam z dwoch stron za namowa mojego partnera i mial racje znajac mnie dla zdrowia psychicznego. Mysle, ze one przyjda, ale stresuje sie bardzo czy wszystko pojdzie dobrze, ja 6tc+4 i po prostu boje sie jak to bedzie w 6 czy 7tc z tabsami :(
A czy długo się czeka na odpowiedź z WHO ? Bo tam jeszcze nie pisałam ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 14-04-2026, 12:39
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 14-04-2026, 13:51
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 09:58
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez chomik123 - 14-04-2026, 15:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:28
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:07
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:18
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:30
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:36
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:46
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:21
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:25
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:26
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości