15-04-2026, 11:06
Przyjda przesylki dziewczyny, zobaczycie! Naprawde przeczytalam prawie cale forum i bylo tylko kilka przypadkow (na palcach jednej reki), ze przesylki nie dotarly.
Ja z WHW jeszcze nie mam, a wyslali mi 07.04,
a z WOW jest juz w Polsce (wyslali 08.04), ale nie mam jeszcze awizo ani nic w skrzynce, wiec podejde dzisiaj na poczte w razie czego, zeby zweryfikowac.
Ja z WHW jeszcze nie mam, a wyslali mi 07.04,
a z WOW jest juz w Polsce (wyslali 08.04), ale nie mam jeszcze awizo ani nic w skrzynce, wiec podejde dzisiaj na poczte w razie czego, zeby zweryfikowac.

