RE: Oczekiwanie na przesyłkę
#16
(15-04-2026, 10:25)Żabcia2102 napisał(a): Boję się tego że nie zejdzie tak jak trzeba, albo wcale mi to nie pomoże i co ja wtedy zrobię??  :(
Też mam takie obawy, ale teraz się martwię, czy paczka dotrze, bo zamówiłam whw i nie mam jak jej nawet śledzić :(
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 14-04-2026, 12:39
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 14-04-2026, 13:51
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 09:58
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez chomik123 - 14-04-2026, 15:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:28
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:07
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:18
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:30
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:36
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:46
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:21
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:25
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:26
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości