14-04-2026, 15:53
(14-04-2026, 15:36)Żabcia2102 napisał(a): Cześć dziewczyny. Jestem kłębkiem nerwów ?♀️ zamówiłam tabletki z wow 8.04 i do tej pory ich nie ma. Ciągle wyświetla się komunikat że jest w transporcie. 23 chce pójść do lekarza na umówioną wizytę. Nie powiem mu nic o akcji… nie wiem czy to dobry pomysł… co o tym myślicie?

