RE: Oczekiwanie na przesyłkę
#5
(14-04-2026, 15:36)Żabcia2102 napisał(a): Cześć dziewczyny. Jestem kłębkiem nerwów ?‍♀️ zamówiłam tabletki z wow 8.04 i do tej pory ich nie ma. Ciągle wyświetla się komunikat że jest w transporcie. 23 chce pójść do lekarza na umówioną wizytę. Nie powiem mu nic o akcji… nie wiem czy to dobry pomysł… co o tym myślicie?
Moje z wow zostaly wyslane 9.04 i widze, ze sa juz w Polsce, ale jeszcze nie mam ich w skrzynce. Jesli dostalas nr do sledzenia przesylki to zweryfikuj sobie gdzie jest, zazwyczaj dochodza w ciagu 14 dni. A w jakim celu chcesz isc do lekarza?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 14-04-2026, 12:39
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 14-04-2026, 13:51
RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 09:58
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez chomik123 - 14-04-2026, 15:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:28
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez kubeczkowa1234 - 14-04-2026, 15:53
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:07
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:18
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:30
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 10:36
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 10:46
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:24
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:21
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:25
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:26
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Aga@@@ - 15-04-2026, 11:29
RE: RE: Oczekiwanie na przesyłkę - przez Sxsx - 15-04-2026, 11:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości