Potrzebuję wsparcia
#3
Też czekam na dostawę ,wiem jakie to trudne sama nie mogę z tym oczekiwaniem żeby było już po .Skupiam się na pracy ale co chwilę przychodzą myśli .Jestem z Tobą
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Potrzebuję wsparcia - przez Anna98 - 13-04-2026, 11:01
RE: Potrzebuję wsparcia - przez Xxx8701xxx - 13-04-2026, 11:28
RE: Potrzebuję wsparcia - przez Sxsx - 13-04-2026, 11:57
RE: Potrzebuję wsparcia - przez kubeczkowa1234 - 13-04-2026, 12:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości