07-04-2026, 14:49
Cześc Anna, jeśli chodzi o czekanie to różnie bywa ale z mojego doświadczenia (drugi raz) z WHW zamawiałam i bardzo szybko przyszło wysłali mi tabletki w zeszłym tygodniu w poniedziałek już dzisiaj na mnie czekały! Za pierwszym razem też byłam przerażona i tym razem to był szok nie myślałam że znowu będe przez to przechodzić ale tak bywa… najgorsze jest czekanie a sam proces nie jest straszny i przypomina okres. Nie przejmuj sie jesteś jeszcze w bardzo wczesnej ciąży a tabletki przychodzą. Moje pierwsze objawy to wrażliwe piersi, nudności okropne zmęczenie. Ostatnim razem czułam sie o wiele gorzej ale mysle że stras dał swoje. Najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest tak jak wspominałam czekanie i psychiczne załamanie. Dziewczyny tutaj bardzo mnie ostatnio wsparły. Mocno sciskam dbaj o siebie będzie dobrze.
