![]() |
|
Pierwsze objawy ciąży - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Pierwsze objawy ciąży (/showthread.php?tid=9915) |
Pierwsze objawy ciąży - Anna98 - 07-04-2026 Jestem w 4tc. Czekam obecnie na wysyłkę tabletek. Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Jak długo czekałyście na dostawę tabletek? Przyznam, że jestem przerażona... Nie mam niestety z kim porozmawiać, partner postanowił mnie zostawić, a znajomym nie chcę mówić zbyt dużo. Nie mam pojęcia, jak przetrwam ten czas. Mam ochotę położyć się w łóżku i z niego nie wychodzić... RE: Pierwsze objawy ciąży - SoniaB1724z - 07-04-2026 Cześc Anna, jeśli chodzi o czekanie to różnie bywa ale z mojego doświadczenia (drugi raz) z WHW zamawiałam i bardzo szybko przyszło wysłali mi tabletki w zeszłym tygodniu w poniedziałek już dzisiaj na mnie czekały! Za pierwszym razem też byłam przerażona i tym razem to był szok nie myślałam że znowu będe przez to przechodzić ale tak bywa… najgorsze jest czekanie a sam proces nie jest straszny i przypomina okres. Nie przejmuj sie jesteś jeszcze w bardzo wczesnej ciąży a tabletki przychodzą. Moje pierwsze objawy to wrażliwe piersi, nudności okropne zmęczenie. Ostatnim razem czułam sie o wiele gorzej ale mysle że stras dał swoje. Najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest tak jak wspominałam czekanie i psychiczne załamanie. Dziewczyny tutaj bardzo mnie ostatnio wsparły. Mocno sciskam dbaj o siebie będzie dobrze. RE: Pierwsze objawy ciąży - Anna98 - 07-04-2026 (07-04-2026, 14:49)SoniaB1724z napisał(a): Cześc Anna, jeśli chodzi o czekanie to różnie bywa ale z mojego doświadczenia (drugi raz) z WHW zamawiałam i bardzo szybko przyszło wysłali mi tabletki w zeszłym tygodniu w poniedziałek już dzisiaj na mnie czekały! Za pierwszym razem też byłam przerażona i tym razem to był szok nie myślałam że znowu będe przez to przechodzić ale tak bywa… najgorsze jest czekanie a sam proces nie jest straszny i przypomina okres. Nie przejmuj sie jesteś jeszcze w bardzo wczesnej ciąży a tabletki przychodzą. Moje pierwsze objawy to wrażliwe piersi, nudności okropne zmęczenie. Ostatnim razem czułam sie o wiele gorzej ale mysle że stras dał swoje. Najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest tak jak wspominałam czekanie i psychiczne załamanie. Dziewczyny tutaj bardzo mnie ostatnio wsparły. Mocno sciskam dbaj o siebie będzie dobrze. |