05-03-2026, 00:24
Na Twoim miejscu, dla spokoju ducha zrobiłabym 2 razy bete, jeśli spada to po.prostu organizm jeszcze nie oczyścił się z hormonu hcg po abo
|
Ciąża została? Pomocy
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Ciąża została? Pomocy - przez xxmeduzaxx - 04-03-2026, 21:38
RE: Ciąża została? Pomocy - przez moncia - 04-03-2026, 21:47
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Halina7 - 04-03-2026, 22:44
RE: Ciąża została? Pomocy - przez xxmeduzaxx - 04-03-2026, 22:51
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Halina7 - 04-03-2026, 23:03
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Halina7 - 04-03-2026, 23:04
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Halina7 - 04-03-2026, 23:06
RE: Ciąża została? Pomocy - przez xxmeduzaxx - 04-03-2026, 23:09
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Xxx8701xxx - 05-03-2026, 00:23
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Xxx8701xxx - 05-03-2026, 00:24
RE: Ciąża została? Pomocy - przez o_lisek - 05-03-2026, 08:19
RE: Ciąża została? Pomocy - przez xxmeduzaxx - 14-04-2026, 12:40
RE: Ciąża została? Pomocy - przez Xxx8701xxx - 14-04-2026, 16:39
|