12-08-2024, 21:05
Ja jeszcze dorzucę swoje, ze wg mnie to lepiej poczekać i sprawdzić czy ciąża jest czy jej nie ma niż brać "dzień po", bo to serio jak granie w totka. Rozumiem lęk po ryzykownym stosunku i to ze jeśli jest oferta hormonalna "po" to chcemy z niej jak najszybciej skorzystać, ale to takie branie "w ciemno" albo ciąża będzie, albo nie będzie, a może by była a może też nie. Wystarczy 10 dni żeby sprawdzić juz z bety czy do zapłodnienia doszło i jeśli tak to wziąć sobie zestaw do aborcji i juz. Bez zbędnej mega ingerencji hormonalnej, która wywraca nam wszystko do góry nogami, serio, aborcja jest prostsza i przynajmniej wiemy co robimy konkretnie.
Jeśli potrzebujesz informacji w czasie rzeczywistym dzwoń 22 29 22 597 - Infolinia Aborcji Bez Granic

