Escapelle a ciaza pozamaciczna
#6
Ja jeszcze dorzucę swoje, ze wg mnie to lepiej poczekać i sprawdzić czy ciąża jest czy jej nie ma niż brać "dzień po", bo to serio jak granie w totka. Rozumiem lęk po ryzykownym stosunku i to ze jeśli jest oferta hormonalna "po" to chcemy z niej jak najszybciej skorzystać, ale to takie branie "w ciemno" albo ciąża będzie, albo nie będzie, a może by była a może też nie. Wystarczy 10 dni żeby sprawdzić juz z bety czy do zapłodnienia doszło i jeśli tak to wziąć sobie zestaw do aborcji i juz. Bez zbędnej mega ingerencji hormonalnej, która wywraca nam wszystko do góry nogami, serio, aborcja jest prostsza i przynajmniej wiemy co robimy konkretnie.
Jeśli potrzebujesz informacji w czasie rzeczywistym dzwoń 22 29 22 597 - Infolinia Aborcji Bez Granic
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Karolinaszek - 02-08-2024, 13:45
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez o_lisek - 03-08-2024, 11:03
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez o_lisek - 06-08-2024, 14:59
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Matka - 09-08-2024, 17:45
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez isafgirl - 12-08-2024, 21:05



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości