06-08-2024, 14:59
Wiem, przykra sytuacja. Nie da się tego zbadać w żaden sposób. Ale ja też nie poważam escapelle, uważam że nie warto jej w ogóle brać. Albo ella, albo nic i w razie wpadki abo.
|
Escapelle a ciaza pozamaciczna
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Karolinaszek - 02-08-2024, 13:45
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez o_lisek - 03-08-2024, 11:03
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Karolinaszek - 06-08-2024, 14:21
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez o_lisek - 06-08-2024, 14:59
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Matka - 09-08-2024, 17:45
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez isafgirl - 12-08-2024, 21:05
RE: Escapelle a ciaza pozamaciczna - przez Karolinaszek - 13-08-2024, 21:39
|