06-08-2024, 14:21
Hej. Jedyne z powyższych to pale papierosy. Mam porody za sobą i abo. Nigdy mi się nie przytrafiały pozamaciczne. Jestem w 100% zdrowa. Może poprostu miałam pecha. Napisałam że Escapelle mogło się do tego przyczynić bo tak mi mówili wszyscy lekarze z którymi miałam kontakt. Jedno wiem napewno po tym co wysłałaś teraz Lisku to więcej tego g*wna nie przyjmę. Zawsze przyjmowałam EllaOne i po tej tabletce nie miałam przeboji i problemów. Tu poprostu zgubił mnie pośpiech

